Evia Top: Οι διαιτητές των αγώνων πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή, 9 Νοεμβρίου 2018

Οι διαιτητές των αγώνων πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου στην Εύβοια


Α΄ Ερασιτεχνική 5η Αγωνιστική
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ  ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ  - ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ.
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.



B΄ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 5η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ -ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 5η Αγωνιστική
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ -ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΕΟΔ/ΕΠΟ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.



B΄  Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 5η Αγωνιστική
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ .- ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ.
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.



Γ΄ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.



Γ΄  Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝ.
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΚΥΜΗ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.