Evia Top: Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/9)

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Πέμπτη, 12 Σεπτεμβρίου 2019

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/9)

Επιστροφή στη δράση για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων και νεανίδων για το διήμερο 14-15 Σεπτεμβρίου. Αναλυτικά τα παιχνίδια:

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16:00 ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ
18:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ
18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Κανήθου ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ