Evia Top: Οι υποψήφιοι για τις εκλογές του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Δευτέρα, 30 Σεπτεμβρίου 2019

Οι υποψήφιοι για τις εκλογές του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας


Η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ/Π.Τ. Εύβοιας ανακήρυξε τους υποψηφίους για τις εκλογές του ΤΕΕ, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν πανελλαδικά την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019, για την Αντιπροσωπεία και το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Τμήματος κατ’ αλφαβητική σειρά των
συνδυασμών, ως εξής:

1.         ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ (μέχρι 15 σταυρούς)

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος
 
ΑΦΡΑΤΗ        ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΕΡΕΖΑ     ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΓΑΤΟΣ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΗΛΙΑΣ           ΜΙΧΑΗΛ      
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ         ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΓΚΙΒΙΣΗ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       ΖΑΦΕΙΡΗΣ   
ΓΚΙΝΗ           ΕΛΕΝΗ          ΣΤΑΜΑΤΗΣ  
ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           
ΚΑΘΕΝΙΩΤΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΚΑΪΡΗΣ         ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΚΕΡΑΤΣΑΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ  
ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗ     ΜΑΡΙΑ           ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
ΚΟΝΤΟΛΙΟΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΚΟΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ         ΑΓΓΕΛΟΣ      ΠΕΤΡΟΣ        
ΚΟΥΦΑΛΕΞΗΣ        ΑΡΓΥΡΙΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          
ΛΑΜΠΡΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ   
ΛΑΠΠΑΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ        
ΜΠΟΤΖΑΚΑΚΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΝΤΕΛΕΚΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ     
ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  ΧΡΗΣΤΟΣ     
ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΙΜΩΝ         
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΡΕΓΓΙΝΑΣ     ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΡΑΖΟΥ          ΑΡΕΤΗ           ΣΤΑΥΡΟΣ     
ΡΗΓΑΣ           ΣΩΤΗΡΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΣΑΛΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΚΥΡΙΑΚΟΣ  
ΣΕΓΚΟΣ         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΣΠΥΡΙΔΩΝ   
ΣΙΜΙΤΖΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΟΥΜΠΑΚΑΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΜΙΧΑΗΛ      
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΗΛΙΑΣ          
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ            ΜΥΡΩΝ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΚΙΩΤΗ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΜΑΡΙΑ         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         
ΤΖΑΝΕΤΟΥ   ΜΑΡΙΑΝΝΑ  ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΤΖΑΝΗΣ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΧΑΛΑΣΤΑΡΑΣ         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         
ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
ΨΥΧΑΣ          ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ      
                                                 
                                                 
Συνδυασμός  «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΔΚΜ)

Εκπρόσωπος: Κουδούνη – Ελευθεριάδου Σοφία


ΑΓΓΕΛΟΥ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΒΛΑΧΟΥ      ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)        ΠΑΥΛΟΣ       Π         117399
ΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΑΝΝΑ            ΘΑΛΑΣΣΗΣ 
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΚΟΛΛΙΑ        ΔΗΜΗΤΡΑ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         
ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           
ΚΟΥΔΟΥΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ           ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΛΑΥΚΑΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΛΑΖΑΡΟΣ    
ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ         ΑΝΔΡΕΑΣ      ΣΤΑΥΡΟΣ     
ΜΠΟΚΑΡΗ   ΙΩΑΝΝΑ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΠΙΤΣΙΝΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ           
ΡΟΓΚΑ           ΣΠΥΡΙΔΑ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ         ΧΑΪΔΕΜΕΝΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           
ΣΑΧΙΝΗ        ΜΑΡΙΑ           ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΚΩΝ/ΝΟΣ     
ΣΙΔΕΡΗΣ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΣΚΟΥΡΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ      ΠΕΤΡΟΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΕΝΟΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΤΑΤΣΗΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           
ΤΣΟΤΡΑΣ       ΞΕΝΟΦΩΝ    ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΧΑΪΝΑ           ΑΘΗΝΑ         ΣΤΑΥΡΟΣ     
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
                                                 
                                                 
Συνδυασμός «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ)

Εκπρόσωπος: Μάρη Άννα

ΜΑΡΗ            ΑΝΝΑ            ΙΩΑΝΝΗΣ    
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         ΜΙΧΑΗΛ      
ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ     
                                                 
ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                          
ΣΠΙΘΑΣ         ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ            ΗΛΙΑΣ          

2.         ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (μέχρι 3 σταυρούς)

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (Δ.Ο.ΜΗ)

Εκπρόσωπος: Λάππας Κωνσταντίνος
 
ΚΥΡΙΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           
ΠΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΕΓΚΟΣ         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       ΣΠΥΡΙΔΩΝ   
ΨΥΧΑΣ          ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ       ΗΡΑΚΛΗΣ    
                                               
Συνδυασμός  «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ» (ΔΚΜ)

Εκπρόσωπος: Κουδούνη – Ελευθεριάδου Σοφία

 ΠΑΣΣΑΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ     ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΣΤΕΝΟΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ