Evia Top: Οι διαιτητές των αγώνων των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου 2019

Οι διαιτητές των αγώνων των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ


Α΄ ΕΠΣΕ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΣΕΡΡΑΣ
 ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ -ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ


ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ -  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ -  ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ

ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.

ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.

 
Β΄ ΕΠΣΕ-1ος όμιλος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

 ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.

ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ -  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.

ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ  ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ

ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ

ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Β΄ ΕΠΣΕ-2ος όμιλος

ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ

ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.

ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ

ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ  - ΙΩΑΝΝΟΥ

ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΩΝΗΣ

ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.

ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΔΟΥΚΑΣ - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ

 
Γ΄ ΕΠΣΕ-1ος όμιλος

ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Δ.

ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.

ΟΛΥΜΠ. ΛΙΜΝΗΣ - ΑΚΡΑΤ. ΚΕΧΡΙΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.

 
Γ΄ ΕΠΣΕ-2ος όμιλος

ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.

 Γ΄ ΕΠΣΕ-3ος όμιλος

 ΑΝΑΓΕΝ, ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΟΤΤΑΡΑ - ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.

ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ -ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΚΥΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.