Evia Top: Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ (11-12/1/2020

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2020

Οι διαιτητές των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ (11-12/1/2020


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ    
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.
 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ -  ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. -
ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.

ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.

ΣΚΕΠΑΣΤΗ -  ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ 1ος ΟΜΙΛΟΣ    


ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.

ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ. - ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.

 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ.

ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥ.

ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ 2ος ΟΜΙΛΟΣ    


ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤ.

ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.

ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.

ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.

ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ  1ος ΟΜΙΛΟΣ    


ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥ. - ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Χ.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. - ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ  2ος ΟΜΙΛΟΣ    

ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚ.

ΑΝΑΠΟΔΟΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΚΑΡΡΑΣ ΕΥ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.

ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΠΡΙΟΝΑΣ Δ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΕ  2ος ΟΜΙΛΟΣ    


 ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΝ.ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ. - ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤ.

 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.

ΑΟ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ. - ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡ.