Evia Top: Το ψηφοδέλτιο της Δημοκρατικής Συνεργασίας για το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας, το ΑΠΥΣΠΕ και το ΚΥΣΠΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Σάββατο, 3 Οκτωβρίου 2020

Το ψηφοδέλτιο της Δημοκρατικής Συνεργασίας για το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας, το ΑΠΥΣΠΕ και το ΚΥΣΠΕ



Το Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020 θα πραγματοποιηθούν «Εκλογές αιρετών εκπροσώπων των εκπαιδευτικών στα Υπηρεσιακά Συμβούλια Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης». Δείτε ποιο κάτω το ψηφοδέλτιο της Δημοκρατικής Συνεργασίας για το ΠΥΣΠΕ Εύβοιας, το ΑΠΥΣΠΕ και το ΚΥΣΠΕ 

Υποψήφιοι για το ΠΥΣΠΕ  Εύβοιας

 

1.         Αναγνωστόπουλος Γεώργιος

2.         Αυξωνίδης Αριστείδης

3.         Βαρβάρου Έυφροσύνη (Έφη)

4.         Βασιλάκου Ουρανία (Ράνια)

5.         Βουγιούκα Εριφίλη

6.         Γαβριήλ Μαρία

7.         Γιαννάκης Σπυρίδων

8.         Γιαννούχος Λάμπρος

9.         Γκομίνης Δημήτριος

10.       Γκουζίνης Δημήτριος

11.       Γλωσσιώτης Αποστόλης

12.       Γουρνάς Θανάσης

13.       Διονυσοπούλου Ευστρατία

14.       Θεμελής Βασίλειος

15.       Καρράς Δημήτριος

16.       Κατσαρή Γεωργία

17.       Κεφαλάς Αθανάσιος

18.       Κεχρής Χρηστός

19.       Κόνσουλας Βασίλειος 

20.       Κοντογιαννίδης Γιώργος

21.       Κορωναίου Βενετσιάνα (Βέτα)

22.       Κούκης Δημήτριος

23.       Μαγγελάκη Θεοδώρα

24.       Μαγκλάρα Σταυρούλα (Ρούλα) 

25.       Μιχάλης Εμμανουήλ

26.       Μόσχου Σταυρούλα

27.       Μπαλτάς Αντώνης

28.       Μπισμπικόπουλος Θεόδωρος

29.       Μπουλούκος Κωνσταντίνος (Ντίνος)

30.       Μπούρικας Δημήτριος

31.       Νικολακάκης Αντώνιος

32.       Νικολοπούλου Όλγα

33.       Ντούρας Ζαφείρης

34.       Παναγιώτου Κωνσταντίνα

35.       Παπαθεοδώρου Ισιδώρα

36.       Πατσιατζής Λευτέρης

37.       Παύλου Βαγγέλης

38.       Πορτοκαλλίδης Κωνσταντίνος

39.       Πριμηκύριου Ευαγγελία

40.       Σορλά Παναγιώτα

41.       Τσακλάνος Δημήτριος

42.       Τουλκιαρίδου Αυγή

43.       Τσιατσούλη Ιωάννα

44.       Υφαντή Ελένη

45.       Φούρναρη Ελένη

46.       Χατζημιχαηλίδου Αναστασία (Τασούλα)

47.       Χουλιάρα Ελένη

 

 

 

Υποψήφιοι από την Εύβοια για το ΑΠΥΣΠΕ Στερεάς Ελλάδας

 

1.         Αναγνωστόπουλος Γεώργιος

2.         Βαρβάρου Ευφροσύνη (Έφη)

3.         Βουγιούκα Εριφίλη

4.         Γιαμά Μαρία

5.         Γκομίνης Δημήτριος

6.         Γκουζίνης Δημήτριος

7.         Γουρνάς Αθανάσιος

8.         Κατσαρή Γεωργία

9.         Κεφαλάς Αθανάσιος

10.       Κόνσουλας Βασίλειος

11.       Κοντογιαννίδης Γεώργιος

12.       Μιχάλης Εμμανουήλ

13.       Μπαλτάς Αντώνιος

14.       Μπισμπικόπουλος θεόδωρος

15.       Μπουλούκος Κωνσταντίνος

16.       Νικολακάκης Αντώνιος

17.       Ντούρας Ζαφείρης

18.       Παναγιώτου Κωνσταντίνα

19.       Παύλου Ευάγγελος

20.       Σιγανός Κωνσταντίνος

21.       Υφαντή Ελένη

22.       Χατζημιχαηλίδου Αναστασία

 

 

Υποψήφιοι από την Εύβοια για το ΚΥΣΠΕ

 

1.         Αυξωνίδης Αριστείδης

2.         Βαρβάρου Έυφροσύνη (Έφη)

3.         Βασιλάκου Ουρανία

4.         Γιαμά Μαρία

5.         Γιαννούχος Λάμπρος

6.         Κορωναίου Βενετσιάνα (Βέτα)

7.         Κούκης Δημήτριος

8.         Μιχάλης Εμμανουήλ

9.         Μπαλτάς Αντώνης

10.       Πριμηκύριου Ευαγγελία

11.       Σιγανός Κωνσταντίνος

12.       Χουλιάρα Ελένη