Evia Top: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2020

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ


Α' ΕΠΣΕ

 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.

 

ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

 

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.

 

ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.

 

ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.

 

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.

 

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ- ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.

 

ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.-ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩ.

 

     

     

Β' ΕΠΣΕ -1ος όμιλος 

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ Γ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

 

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤ.

 

ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.

 

ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΑΝΤ.

 

     

Β' ΕΠΣΕ -2ος όμιλος 

 

ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.

 

ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡ.

 

ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.

 

ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.

 

     

Β' ΕΠΣΕ -3ος όμιλος

 

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.

 

ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.

 

ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.

 

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.

 

ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.

 

     

Γ' ΕΠΣΕ -1ος όμιλος 

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΓΔΙΝΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.

 

ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.

 

ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.

 

     

Γ' ΕΠΣΕ -2ος όμιλος 

 

ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ.

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤ.

 

ΜΕΣΣΑΠΟΣ- ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.

 

ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΓΚΑΡΑ ΣΤΥΛ.

 

     

Γ' ΕΠΣΕ -3ος όμιλος 

 

ΚΥΜΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ.

 

ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ  - ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.

 

ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡ.