Evia Top: Διοργάνωση Πρωταθλήματος Τένις Ε3΄ Θ΄ Ένωσης

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή, 12 Σεπτεμβρίου 2021

Διοργάνωση Πρωταθλήματος Τένις Ε3΄ Θ΄ Ένωσης

Με οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία διεξήχθη το  Πρωτάθλημα Τένις Ε3΄της Θ΄ Ένωσης στις εγκαταστάσεις του ΟΑΧ στη Λιανή Άμμο από την Παρασκευή 10/9/2021  έως  και Κυριακή  12/9/2021. Συμμετείχαν 110 αθλητές /τριες .



  Οι αθλητές/τριες του ΟΑΧ: Τσεκούρα Μαρία, Τσεκούρα Ελένη, Πετρόπουλος Αριστείδης, Δάσκος Κωνσταντίνος, Κάλφας Απόστολος, Τσακανίκας Κώστας, Μπαρώνη Ευαγγελία, Πετροπούλου Ελένη, Στούπας Νικόλαος, Γεωργιλής Κων/νος, Τριμίντζιος Βασίλειος, Στράντζαλης Γεώργιος, Πιτσινής Θωμάς, Παππάς Βασίλειος, Σκουμπρής Βασίλειος, Κηρύκος Παναγιώτης, Καραρίζος Βασίλειος,  έπαιξαν πολύ καλό τένις.

  Διακρίθηκαν η Τσεκούρα Μαρία (προημιτελικά), Τσεκούρα Ελένη (προημιτελικά) στις κατηγορίες κορίτσια 16 και 12 ετών, αντίστοιχα.

 Οι αθλητές και οι αθλήτριες του Ο.Α.Χ. συνοδεύονταν από τον προπονητή της αγωνιστικής ομάδας κ. Νίκο Μωραΐτη.

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

                        ΑΓΟΡΙΑ 12                                                                                       

1ος                   ΣΙΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                            

2ος                   ΜΟΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      Α. Ο. Α. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                         

                                                                                                                       

                        ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12                                                                                               

                    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                  ΑΑ ΑΙΓΑΛΕΩ                                                          

                    ΑΛΕΥΡΑ ΜΕΛΙΝΑ  Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ                                    

                                                                                                                       

                        ΑΓΟΡΙΑ 14                                                                                       

1ος                   ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Ο.Α. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                           

2ος                   ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ.         Ο. Α. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                          

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14                                                                                               

                    ΓΟΡΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       Α. Ο. Α ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                          

                    ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ       Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                                            

ΑΓΟΡΙΑ 16                                                                                       

1ος                   ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ         Α. Ο.Α. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                          

2ος                   ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   Α. Ο.Α. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                          

                                                                                                                       

                        ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16                                                                                               

                    ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ          ΑΣ Η ΠΑΡΝΗΘΑ                                                     

                    ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ             ΑΣ Η ΠΑΡΝΗΘΑ                                                     

 

                                                                                       O ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                                                ΔΑΣΚΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ