Evia Top: ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΡΟΝΟΣ: Συγχαρητήρια στους μαθητές

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή, 17 Σεπτεμβρίου 2021

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΡΟΝΟΣ: Συγχαρητήρια στους μαθητές


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2021

ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Μ.Α. (ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ)

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΜΠ) (ΑΘΗΝΑ)

ΦΩΤΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΕΣΙ ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΙΑΠΛΕ ΑΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΚΑΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΡΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΕΡΡΟΥ ΦΑΛΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΡΟΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΟΛΩΜΟΣ ΙΑΣΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)

ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΖΕΤΑ  ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΕΥΗ  ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΟΥΛΑ  ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΚΑΤΣΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΑΒΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΑΤΣΟΥ ΙΣΑΒΕΛΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΒΟΣΚΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΣΥΡΑΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΡΕΝΤΙΦΗ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΕΚΠΑ)

ΝΤΟΚΚΑ ΡΕΒΕΚΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΚΠΑΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΦΑΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΛΑΒΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ  ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΝΤΡΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ. (ΣΕΡΡΕΣ)

ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔ. ΣΧΕΔ. (ΡΟΔΟΣ) (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)

ΜΠΟΥΡΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΧΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  (ΑΘΗΝΑ) (ΕΚΠΑ)