Evia Top: Κλήρωση κυπέλλου Ευβοίας

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Τετάρτη, 1 Σεπτεμβρίου 2021

Κλήρωση κυπέλλου Ευβοίας


Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της πρώτης φάσης του κυπέλλου Εύβοιας, όπως προέκυψαν από τη σημερινή κλήρωση του κυπέλλου Εύβοιας.

 

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Ταξιάρχης-Σκεπαστή

 

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού

 

2η αγωνιστική

 

Σκεπαστή-Αρτεμησιακός

 

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης

 

3η αγωνιστική

 

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

 

ΟΠΑ Αιδηψού-Σκεπαστή

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών

 

Κήρινθος-Ιστιαία

 

2η αγωνιστική

 

Ευβοϊκός Γουβών-Κήρινθος

 

Ιστιαία-Μαντούδι

 

3η αγωνιστική

 

Μαντούδι-Κήρινθος

 

Ιστιαία-Ευβοϊκός Γουβών

 

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου

 

2η αγωνιστική

 

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών

 

3η αγωνιστική

 

Ατρόμητος Βασιλικών-Αιδηψός

 

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Αλάτσατα-Μακρυκάπα

 

Σταυρός-Πισσώνας

 

2η αγωνιστική

 

Μακρυκάπα-Σταυρός

 

Πισσώνας-Αλάτσατα

 

3η αγωνιστική

 

Αλάτσατα-Σταυρός

 

Πισσώνας-Μακρυκάπα

 

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Καλοχώρι/Παντείχι-ΑΕ Χαλκίδας

 

2η αγωνιστική

 

ΑΕ Χαλκίδας-Παντριαδικός

 

3η αγωνιστική

 

Παντριαδικός-Καλοχώρι/Παντείχι

 

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

ΑΟ Χαλκίς-Καθενοί

 

2η αγωνιστική

 

Καθενοί-Απόλλων Παραλίας

 

3η αγωνιστική

 

Απόλλων Παραλίας-ΑΟ Χαλκίς

 

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Δροσιά-ΠΑΟ Πολιτικών

 

2η αγωνιστική

 

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα

 

3η αγωνιστική

 

Καστέλλα-Δροσιά

 

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Ληλάντιο-Απόλλων Ερέτριας

 

Αμαρυνθιακός-Προποντίδα

 

2η αγωνιστική

 

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός

 

Προποντίδα-Ληλάντιο

 

3η αγωνιστική

 

Ληλάντιο-Αμαρυνθιακός

 

Προποντίδα-Απόλλων Ερέτριας

 

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Λήλας Βασιλικού-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

 

2η αγωνιστική

 

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μιαούλης Φύλλων

 

3η αγωνιστική

 

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού

 

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Ελλήσποντος-Κεραυνός Χαλκίδας

 

2η αγωνιστική

 

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα

 

3η αγωνιστική

 

Αυλίδα-Ελλήσποντος

 

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Όλυμπος Γυμνού-Λουκίσια

 

2η αγωνιστική

 

Λουκίσια-Ερμήλιος

 

3η αγωνιστική

 

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού

 

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι

 

2η αγωνιστική

 

Αυλωνάρι-Κριεζά

 

3η αγωνιστική

 

Νηλέας Νεοχωρίου-Κριεζά

 

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Ταμυναϊκός-Δύστος

 

2η αγωνιστική

 

Δύστος-Μαρμάρι

 

3η αγωνιστική

 

Μαρμάρι-Ταμυναϊκός

 

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

 

Ζάρακες-Κάρυστος

 

2η αγωνιστική

 

Ζάρακες-Στύρα

 

3η αγωνιστική

 

Στύρα-Κάρυστος

 

 

 

Στην επόμενη φάση προκρίνονται οι δύο πρώτες στη βαθμολογία ομάδες κάθε ομίλου