Evia Top: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου ΕΠΣ Ευβοίας

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2021

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου ΕΠΣ Ευβοίας


Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 30-31Οκτωβρίου το πρωτάθλημα της  A' Κατηγορία ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της 4ης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 Σάββατο 30/10-4 μ.μ.

 Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Λαμψάκου, Τουλούμης/Δελχάς-Γεωργαράς)

 

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας/Κωνστάντιος-Καραδήμος)

 

Κυριακή 31/10-3.15 μ.μ.

 

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Περιβολάρης-Ντόβολης Ι.)

 

Όλυμπος Γυμνού-Αιδηψός (γήπεδο Γυμνού, Πόγκας/Κοτταρά-Μαρίνος)

 

Ταμυναϊκός-Κάρυστος (γήπεδο Αλιβερίου, Κηρύκος/Παππάς-Καμπούρης Τ.)

 

Αμαρυνθιακός-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αμαρύνθου, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

 

Αυλωνάρι-Σκεπαστή (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος/Καρβελάς-Γεωργαράς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30/10

 

4 μ.μ.

 

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Ακριώτης-Σταύρου)

 

4.15 μ.μ.

 

Μαντούδι-Σταυρός (γήπεδο Μαντουδίου, Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)

 

Κυριακή 31/10-3.15 μ.μ.

 

Αρτεμησιακός-Καστέλλα (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Παυλάτος-Αντωνίου Κ.)

 

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης (γήπεδο Γουβών, Δανιηλίδης/Καρράς-Αντωνίου Γ.)

 

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος (γήπεδο Προκοπίου, Σιμιτζής/Ντόβολης Ε.-Γκάρα)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30/10-4 μ.μ.

 

Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Πάλιουρα, Κοντογιαννίδης/Νέγρης-Ρουμπής)

 

Ληλάντιο-Προποντίδα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπακυριάκος/Παππάς-Σιμιτζής)

 

Αλάτσατα-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Σιαπλαούρας/Μπούρικας-Ντόβολης Ε.)

 

Κυριακή 31/10-3.15 μ.μ.

 

Παντριαδικός-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Τριάδας, Αντωνίου Χ./Ιωάννου-Τσάλλα)

 

ΑΕ Χαλκίδας-Αυλίδα (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Χουλιάρας/Ρουμπής-Μπούρικας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 30/10

 

1 μ.μ.

 

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος (γήπεδο Αφρατίου, Δανιηλίδης/Καρράς-Τσάλλα)

 

4 μ.μ.

 

Δύστος-Κριεζά (γήπεδο Δύστου, Κηρύκος/Σέρρας-Κελεπούρης)

 

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Ζαράκων, Ντούρας/Μαρίνος-Γάτος)

 

Κυριακή 31/10-3.15 μ.μ.

 

Στύρα-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Ζαράκων, Βελέντζας/Σέρρας-Δελχάς)

 

Μαρμάρι-Ερμήλιος (γήπεδο Καρύστου, Σιαπλαούρας/Νέγρης-Γάτος)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 31/10-11.30 π.μ.

 

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Παυλάτος-Αντωνίου Κ.)

 

Ερμής Πηλίου-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Πηλίου, Σιμιτζής/Γκάρα-Ντόβολης Ε.)

 

Αγδίνες-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Γουβών, Καρράς/Δανιηλίδης-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 31/10

 

11 π.μ.

 

Μέσσαπος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Καστέλλας, Ιωάννου/Αντωνίου Χ.-Τσάλλα)

 

Αθλόπολις-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κωνστάντιος/Καραδήμος-Νικολάου Σ.)

 

11.30 π.μ.

 

Αφράτι-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Αφρατίου, Τουλούμης/Πριόνας-Κελεπούρης)

 

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Κοτταρά/Περιβολάρης-Μαρίνος)

 

Πισσώνας-Ανάποδος (γήπεδο Πισσώνα, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Μπούρικας)

 

Έραπος-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Δελχάς/Σέρρας-Βελέντζας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 31/10

 

11.30 π.μ.

 

Κύμη-Κονίστρες (γήπεδο Μονοδρίου, Καρβελάς/Παπακυριάκος-Γεωργαράς)

 

Άρης Αγίου Ιωάννη-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κηρύκος/Παππάς-Καμπούρης Τ.)

 

3.15 μ.μ.

 

Αιγέας Πετριών-Μονόδρυ (γήπεδο Κριεζών, Κωνστάντιος/Καραδήμος-Νικολάου Σ.)