Evia Top: Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή 24 Οκτωβρίου 2021

Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ




Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α΄ΕΠΣΕ

 Κυριακή 24/10 3 μ.μ.

 Αιδηψός-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Κωνστάντιος-Κοντογιαννίδης)

 4 μ.μ.

 Μακρυκάπα-Δροσιά (γήπεδο Μακρυκάπας, Τουλούμης/Δάλλας-Ιωάννου)

 Καλοχώρι/Παντείχι-Ταμυναϊκός (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Κασομούλης/Δελχάς-Παππάς)

 Καρύστος-Αυλωνάρι (γήπεδο Καρύστου, Δανιηλίδης/Σέρρας-Καμπούρης Τ.)

 Λήλας Βασιλικού-Σκεπαστή (γήπεδο Λαμψάκου, Λάμπρου/Ρουμπής-Αντωνίου Χ.)

Β΄ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 Κυριακή 24/10-4 μ.μ.

Σταυρός-Αρτεμησιακός (γήπεδο Σταυρού, Παπαδόπουλος/Μαρίνος-Καραδήμος)

 

Καστέλλα-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Μπούρικας/Κελεπούρης-Καρράς)

 

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Ιστιαίας, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 24/10-4 μ.μ.

 

Παντριαδικός-Ληλάντιο (γήπεδο Τριάδας, Κηρύκος/Ακριώτης-Γεωργαράς)

 

ΠΑΟ Πολιτικών-Αλάτσατα (γήπεδο Πολιτικών, Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Κυριακή 24/10

 12 μ.μ.

 Σκύρος-Στύρα (γήπεδο Σκύρου, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Πασχώνης)

 3.15 μ.μ.

 Μιαούλης Φύλλων-Μαρμάρι (γήπεδο Αφρατίου, Πόγκας/Κοτταρά-Ντόβολης Ε.)

 4 μ.μ.

 Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ζάρακες (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Καλαμάτας/Πασχαλίδης-Τσάλλα)

 

Γ΄ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24/10

11 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Σκεπαστής, Κωνστάντιος/Βελέντζας-Κοντογιαννίδης)

12 μ.μ.

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Αγδίνες (γήπεδο Νέου Πύργου, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Σταύρου)

 

Ακράτητος Κεχριών-ΠΑΟ Λιχάδας (αναβλήθηκε)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24/10

 10.15 π.μ.

 Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μαρίνος/Νέγρης-Γεωργαράς)

 12 μ.μ.

ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά/Ντόβολης Ε.-Νικολάου Σ.)

 

Ακαδημία Αρτάκης-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βατώντα, Καρράς/Μπούρικας-Κελεπούρης)

 

Πισσώνας-Έραπος (γήπεδο Πισσώνα, Κηρύκος/Ιωάννου-Δελχάς)

12.30 μ.μ.

Ρομαϊκός-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Αλεξάνδρου, Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

 1.30 μ.μ.

 ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ρουμπής/Δάλλας-Νέγρης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24/10

12.30 μ.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αυλωναρίου, Καρβελάς/Σιμιτζής-Γκάρα)

4 μ.μ.

Ακαδημία Ερέτριας-Μονόδρυ (γήπεδο Ερέτριας βοηθητικό, Σιμιτζής/Καρβελάς-Γκάρα)