Evia Top: Εύβοια: Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Εύβοια: Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ


 Συνεχίζονται σήμερα Κυριακή  21 Nοεμβρίου τα πρωτάθληματα της  ΕΠΣΕ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α΄ΕΠΣΕ

Κυριακή 21/11-3 μ.μ.

 

Ταμυναϊκός-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Αλιβερίου, Χουλιάρας/Πριόνας-Αντωνίου Χ.)

 

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός (γήπεδο Ερέτριας, Πόγκας/Κελεπούρης-Μπακατσέλος)

 

Κάρυστος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Πέττας)

 

Σκεπαστή-Μακρυκάπα (γήπεδο Σκεπαστής, Παπακυριάκος/Ιωάννου-Ντόβολης Ε.)

 

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος (γήπεδο Αυλωναρίου, Κηρύκος/Νέγρης-Γεωργαράς)

Β΄ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11-3 μ.μ.

 

Σταυρός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Σταυρού, Ρούμπης/Κοττάρα-Γάτος)

 

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα (γήπεδο Προκοπίου, Φώτης/Παυλάτος-Σταύρου)

 

Ιστιαία-Ταξιάρχης (γήπεδο Ιστιαίας, Μπούρικας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

 ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11-3 μ.μ.

 

Απόλλων Παραλίας-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Παραλίας, Κωνστάντιος/Πασχαλίδης-Γκάρα)

 

Λουκίσια-Προποντίδα (γήπεδο Λουκισίων, Λάμπρου/Παππάς-Κοντογιαννίδης)

 

Αυλίδα-Παντριαδικός (γήπεδο Βαθέος, Παπαδόπουλος/Σιμιτζής-Καρράς)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11

 

12 μ.μ. Σκύρος-Κριεζά (γήπεδο Σκύρου, Δανιηλίδης/Καραδήμος-Πασχώνης)

 3 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Νεοχωρίου, Κασομούλης/Δελχάς-Τσάλλα)

 Δύστος-Μαρμάρι (γήπεδο Δύστου, Βελέντζας/Καρβελάς-Καμπούρης Τ.)

Γ΄ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11

 

11.30 π.μ.

 

Ολυμπιακός Λίμνης-Αγδίνες (γήπεδο Σκεπαστής, Ιωάννου/Παπακυριάκος-Ντόβολης Ε.)

 

ΠΑΟ Λιχάδας-ΑΕΚ Νέου Πύργου (γήπεδο Αιδηψού, Μπούρικας/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

 

12 μ.μ.

 

Ερμής Πηλίου-Πανηλιακός (γήπεδο Πηλίου, Φώτης/Παυλάτος-Σταύρου)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11

 

11 π.μ. Αφράτι-Έραπος (γήπεδο Αφρατίου, Κοντογιαννίδης/Πριόνας-Γκάρα)

 

11.30 π.μ.

 Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Μέσσαπος (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Σιμιτζής/Παπαδόπουλος-Χασάνδρας)

 

Αθλόπολις-Πισσώνας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Χουλιάρας/Κωνστάντιος-Κελεπούρης)

 

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης (γήπεδο Βατώντα, Κοτταρά/Ρουμπής-Γάτος)

 

ΠΑΟ Κανήθου-Ανάποδος (γήπεδο Βούρκου, Καρράς/Αντωνίου Χ.-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 21/11-11.30 π.μ.

 Κονίστρες-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Γεωργαράς/Νέγρης-Κηρύκος)

 

Μονόδρυ-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Μονοδρίου, Κασομούλης/Δελχάς-Τσάλλα)

 

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Βελέντζας/Καρβελάς-Καμπούρης Τ.)