Evia Top: Εύβοια: Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021

Εύβοια: Οι σημερινοί αγώνες ΕΠΣΕ


 Α΄ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Κυριακή 14/11-3 μ.μ.

 

ΑΟ Χαλκίς-Αιδηψός (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Ντούρας/Σέρρας-Ντόβολης Ι.)

 

Μακρυκάπα-Κάρυστος (γήπεδο Μακρυκάπας, Κασομούλης/Αντωνίου Χ.-Σταύρου)

 

Δροσιά-Σκεπαστή (γήπεδο Δροσιάς, Πόγκας/Παππάς-Σιμιτζής)

 

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι (γήπεδο Γυμνού, Τουλούμης/Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

 Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Κυριακή 14/11-3 μ.μ.

 

Ταξιάρχης-Σταυρός (γήπεδο Νέου Πύργου, Βελέντζας/Καρβελάς-Αντωνίου Γ.)

 

Καστέλλα-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Δημοτικό Ψαχνών, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Καμπούρης Τ.)

 

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος (γήπεδο Γουβών, Μπούρικας/Ρουμπής-Μαρίνος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Κυριακή 14/11-3 μ.μ.

 

Ληλάντιο-Αυλίδα (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Λιαγκάκης/Κοτταρά-Μπακατσέλος)

 

Παντριαδικός-Λουκίσια (γήπεδο Τριάδας, Φώτης/Ιωάννου-Δάλλας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

Κυριακή 14/11-3 μ.μ.

 

Στύρα-Ζάρακες (γήπεδο Ζαράκων, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)

 

Μαρμάρι-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Δελχάς-Πέττας)

 

Γ’ ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 14/11

 

11.15 π.μ.

 

Ακράτητος Κεχριών-Αγδίνες (γήπεδο Κεχριών, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Καμπούρης Τ.)

 

11.30 π.μ.

 

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Νέου Πύργου, Καρβελάς/Βελέντζας-Αντωνίου Γ.)

 

Πανηλιακός-ΠΑΟ Λιχάδας (γήπεδο Αιδηψού, Ρουμπής/Μπούρικας-Μαρίνος)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14/11

 

11 π.μ.

 

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Αφράτι (γήπεδο Κοντοδεσποτίου, Δανιηλίδης/Καρράς-Νικολάου Σ.)

 

11.30 π.μ.

 

Μέσσαπος-Αθλόπολις (γήπεδο Καστέλλας, Αντωνίου Χ./Κασομούλης-Σταύρου)

 

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πισσώνα, Φώτης/Δάλλας-Ιωάννου)

 

Έραπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Βούρκου, Χουλιάρας/Κοτταρά-Λιαγκάκης)

 

Ακαδημία Αρτάκης-Ρομαϊκός (γήπεδο Βατώντα, Τουλούμης/Κελεπούρης-Κοντογιαννίδης)

 

Ανάποδος-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντόβολης Ι./Σέρρας-Ντούρας)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

 

Κυριακή 14/11-11 π.μ.

 

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κονίστρες (γήπεδο Αυλωναρίου, Δελχάς/Παπακυριάκος-Πέττας)

 

Κύμη-Μονόδρυ (γήπεδο Μονοδρίου, Κηρύκος/Ακριώτης-Γκάρα)