Evia Top: Εύβοια: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ το Σαββατοκύριακο

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή 5 Νοεμβρίου 2021

Εύβοια: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ το Σαββατοκύριακο


Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 6-7 Νοεμβρίου τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ. Αναλυτικά το  πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Καλοχώρι/Παντείχι-Μακρυκάπα (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Φώτης/Πριόνας-Αντωνίου Χ.)

 

Κυριακή 7/11-3 μ.μ.

 

Απόλλων Ερέτριας-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Ερέτριας, Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)

 

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Αιδηψού, Δανιηλίδης/Κοντογιαννίδης-Γεωργαράς)

 

Κάρυστος-Δροσιά (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας/Ντόβολης Ε.-Ντόβολης Ι.)

 

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Λαμψάκου, Λάμπρου/Πασχαλίδης-Παππάς)

 

Σκεπαστή-Ταμυναϊκός (γήπεδο Σκεπαστής, Χουλιάρας/Πριόνας-Σέρρας)

 

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αυλωναρίου, Βελέντζας/Μαρίνος-Καμπούρης Τ.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το  πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Σταυρός-Καστέλλα (γήπεδο Σταυρού, Κηρύκος/Κωνστάντιος-Παππάς)

 

Ιστιαία-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Ιστιαίας, Τουλούμης/Παυλάτος-Μαρίνος)

 

Δόξα Προκοπίου-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Προκοπίου, Ρουμπής/Νέγρης-Γεωργαράς)

 

Κυριακή 7/11-3 μ.μ.

 

Ταξιάρχης-Μαντούδι (γήπεδο Νέου Πύργου, Παπακυριάκος/Ρουμπής-Σταύρου)

 

Ευβοϊκός Γουβών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Προποντίδα-Παντριαδικός (γήπεδο Βούρκου, Κασομούλης/Τσιφλάκος-Δελχάς)

 

ΑΕ Χαλκίδας-Αλάτσατα (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Παπακυριάκος/Πασχαλίδης-Κοντογιαννίδης)

 

Κεραυνός Χαλκίδας-Καθενοί (γήπεδο Πάρκο Λαού, Πόγκας/Καρβελάς-Γάτος)

 

Κυριακή 7/11-3 μ.μ.

 

Απόλλων Παραλίας-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Παραλίας Αυλίδας, Μπούρικας/Σιμιτζής-Νικολάου Σ.)

 

Λουκίσια-Ληλάντιο (γήπεδο Λουκισίων, Κηρύκος/Κελεπούρης-Μπακατσέλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δροσιάς, Λιαγκάκης/Κελεπούρης-Καμπούρης Τ.)

 

Ζάρακες-Δύστος (γήπεδο Ζαράκων, Βελέντζας/Ακριώτης-Λειβαδιτάκης)

 

Κυριακή 7/11-3 μ.μ.

 

Κριεζά-Στύρα (γήπεδο Κριεζών, Τουλούμης/Δελχάς-Γάτος)

 

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπαδόπουλος/Αντωνίου Χ.-Λιαγκάκης)

Γ΄ΕΠΣΕ

Αναλυτικά το  πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 7/11

 

11.15 π.μ.

 

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Σκεπαστής, Κοντογιαννίδης/Δανιηλίδης-Γεωργαράς)

 

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός (γήπεδο Νέου Πύργου, Ρουμπής/Παπακυριάκος-Σταύρου)

 

11.30 π.μ.

 

Αγδίνες-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αρτεμησίου, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Κύζικος Αρτάκης-Αθλόπολις (γήπεδο Βατώντα, Σιμιτζής/Ντόβολης Ε.-Γκάρα)

 

Κυριακή 7/11

 

11.30 π.μ.

 

ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βούρκου, Αντωνίου Χ./Λειβαδιτάκης-Γκάρα)

 

Ρομαϊκός-Πισσώνας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)

 

ΑΕΚ Χαλκίδας-Έραπος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρβελάς/Σιμιτζής-Ακριώτης)

 

Ακαδημία Αρτάκης-Ανάποδος (γήπεδο Βατώντα, Κωνστάντιος/Νέγρης-Κελεπούρης)

 

12 μ.μ.

 

Αφράτι-Μέσσαπος (γήπεδο Αφρατίου, Λιαγκάκης/Μπούρικας-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Σάββατο 6/11-3 μ.μ.

 

Κονίστρες-Ακαδημία Ερέτριας (γήπεδο Βρύσης, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Δανιηλίδης)

 

Κυριακή 7/11-11.15 π.μ.

 

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κύμη (γήπεδο Αυλωναρίου, Μαρίνος/Βελέντζας-Καμπούρης Τ.)

 

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Τουλούμης/Δελχάς-Γάτος)