Evia Top: Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Masters Juniors 2021 στον Όμιλο Αντισφαίρισης Χαλκίδας

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Τρίτη 23 Νοεμβρίου 2021

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Masters Juniors 2021 στον Όμιλο Αντισφαίρισης Χαλκίδας

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το Masters Juniors 2021 στον Όμιλο Αντισφαίρισης Χαλκίδας. Πρόκειται για το 7ο Masters Juniors που η Ελληνική Φίλαθλος Ομοσπονδία Αντισφαίρισης αναθέτει

στον ΟΑΧ τα τελευταία 8 χρόνια.







Στο πρωτάθλημα συμμετείχαν οι 8 καλύτεροι αθλητές/τριες της Ελλάδας, με βάση τη βαθμολογία τους στις κατηγορίες, Αγόρια  &  Κορίτσια 12-14-16 και 18 ετών. Οι αγώνες ήταν σε υψηλό επίπεδο και ανέδειξαν την σημαντική δουλειά που γίνεται τα τελευταία χρόνια στο χώρο του τένις στην πατρίδα μας. 

Η τελική κατάταξη ανά κατηγορία ήταν:

                                    ΑΓΟΡΙΑ 12                                                                                                                                       

1.                     ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΣ     ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                                                                                                  

2.                     ΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                                                                                                  

3.                     ΖΑΒΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.                                                                                                                         

4.                     ΚΑΡΝΙΑΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ                 ΟΑ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                                                                                                   

5.                     ΡΟΒΑΣ ΙΑΣΩΝ                     ΑΟ ΤΑΤΟΪΟΥ                                                                                                                                  

6.                     ΣΙΝΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ             Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                                                                                        

7.                     ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΟΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ                                                                                                                         

                        ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ                     Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                                                                                             

                                    ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12                                                                                                                                               

1.                     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΟΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                                                                                                          

2.                     ΚΑΝΑΒΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΑΦΑ  ΑΟΑ & Α ΠΕΥΚΗΣ                                                                                                                        

3.                     ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ                  ΑΣΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                                                                                                                             

4.                     ΦΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ  Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                                                                                             

5.                     ΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ                   ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣ                                                                                                                                   

6.                     ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥ            ΟΑ ΤΟΥΜΠΑΣ                                                                                                                                

7.                     ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙ     ΑΟΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                                                                                                                          

8.                     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙ      ΟΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                            

                                    ΑΓΟΡΙΑ 14                                                                                                                                       

1.                     ΠΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ          ΟΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                                                                                                                    

2.                     ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Ο.Α.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                           

3.                     ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             ΟΑ ΦΟΙΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                                                                                                  

4.                     ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ    Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                                                                                        

5.                     ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                        Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                                                                                        

6.                     ΚΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                     ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΟΑ ΑΤΛΑΣ                                                                                                              

7.                     ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ                                                                                                                              

8.                     ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ                     Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                                                                                        

                                    ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14                                                                                                                                               

1.                     ΠΡΩΙΜΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                       Ο.Α.ΣΟΥΔΑΣ                                                                                                                                   

2.                     ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ                      ΑΣ Η ΠΑΡΝΗΘΑ                                                                                                                             

3.                     ΚΟΣΚΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                    Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                                                                                             

4.                     ΚΑΦΕ ΦΩΤΕΙΝΗ                 ΟΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΕΛΕΤΡΟΝ                                                                                                                   

5.                     ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΕΛΕΝΗ              ΑΟΑ ΠΡΩΤΑΘΛ ΚΑΒΑΛΑΣ                                                                                                                     

6.                     ΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ                      Α.Σ. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛ. ΠΕΥΚΩΝ                                                                                                                      

7.                     ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ                     ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ                                                                                                                                  

8.                     ΣΜΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ             Ο.Α.ΣΕΡΡΩΝ                                                                                                                        

                                    ΑΓΟΡΙΑ 16                                                                                                                                       

1.                     ΓΚΛΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                      ΑΟΑ & Α ΠΕΥΚΗΣ                                                                                                                        

2.                     ΛΟΪΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ                                                                                                                                 

3.                     ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                       Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ                                                                                                                                 

4.                     ΜΑΣΤΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟ  ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                                                                                                                            

6.                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-     ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                                                                                                             

6.                     ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛ ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                                                                                                             

7.                     ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                       ΑΟΑ ΑΜΠΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ                                                                                                                   

8.                     ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ ΟΑ                                                                                                                              

                                    ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16                                                                                                                                               

1.                     ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ                 ΟΑ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                                                                                                   

2.                     ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΦΘΙΩΤΙΚΟΣ Ο.Α.                                                                                                                            

3.                     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                     ΟΑ ΡΙΟΥ                                                                                                                              

4.                     ΚΑΣΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ               Α.Ο.Α.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                                                                                                        

5.                     ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ        ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣ                                                                                                                                   

6.                     ΣΤΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝ                    ΑΟΑ ΠΑΤΡΩΝ                                                                                                                                 

                                    ΑΓΟΡΙΑ 18                                                                                                                                       

1.                     ΧΟΛΜΠΑΝ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ               Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ                                                                                                                                 

2.                     ΔΑΡΙΒΑΚΗΣ-ΚΑΤΕΜΠ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                                                                                             

3.                     ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΟΑ & Α ΠΕΥΚΗΣ                                                                                                                        

4.                     ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΟΑ ΒΟΥΛΑΣ                                                                                                                                   

5.                     ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.                                                                                                                         

6.                     ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ           ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.                                                                                                                         

                                    ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18                                                                                                                                               

1.                     ΑΣΛΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ               ΑΟΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΣ                                                                                                                                   

2.                     ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ    Ο.Α.ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                                                                                                             

3.                     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ    ΟΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                            

4.                     ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛETA                    Α.Ο.Α. ΥΕΛΟΥ                                                                                                                                

5.                     ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ                      Α.Ο.Α. ΥΕΛΟΥ                                                                                                                                

6.                     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ    ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΑ                                                                                                                                

 

 

 

                                                                                     Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

                                                                                ΔΑΣΚΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ