Evia Top: Ποιοι εκλέχτηκαν στον Σύλλογο Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Ευβοίας.

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Τρίτη 21 Δεκεμβρίου 2021

Ποιοι εκλέχτηκαν στον Σύλλογο Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Ευβοίας.

 



Ολοκληρώθηκαν οι εκλογικές διαδικασίες για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην ΠΟΕ-ΟΤΑ και στο Ν.Τ της Α.Δ.Ε.Δ.Υ στο σύλλογο Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Ευβοίας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως κάτωθι:

Για διοικητικό συμβούλιο και ελεγκτική επιτροπή

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ : 484

ΨΗΦΙΣΑΝ : 353

ΕΓΚΥΡΑ    : 352

ΑΚΥΡΑ      :1

ΛΕΥΚΑ      : 0

 ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

1. ΒΟΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (280 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (109 ΨΗΦΟΥΣ

3. ΜΠΑΡΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (97 ΨΗΨΟΥΣ)

4. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ( 93 ΨΗΦΟΥΣ)

5. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (88 ΨΗΦΟΥΣ)

6. ΤΣΙΛΙΚΟΥΝΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ ( 77 ΨΗΦΟΥΣ)

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (70 ΨΗΦΟΥΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (68 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (59 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (57 ΨΗΦΟΥΣ)

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( 146 ΨΗΦΟΥΣ)

2.ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (118 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΠΡΙΟΝΑ ΜΑΡΙΑ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (100 ΨΗΦΟΥΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ

1. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  (81 ΨΗΦΟΥΣ)

ΓΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΕ – ΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ Ν.Τ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ : 384

ΨΗΦΙΣΑΝ : 283

ΕΓΚΥΡΑ    : 282

ΑΚΥΡΑ      :1

ΛΕΥΚΑ      : 0

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΑ Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΚΛΕΓΕΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (04) ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΕ-ΟΤΑ (ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ) ΚΑΙ 14 ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΟ Ν. Τ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ ( ΕΙΧΕ ΕΚΛΕΞΕΙ 7 ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ)

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΕ ΟΤΑ  ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

1. ΒΟΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (214 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (90 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (77 ΨΗΦΟΥΣ)

4. ΜΠΑΡΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ( 71 ΨΗΦΟΥΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ (47 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΤΣΑΜΠΑΣΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (46 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ( 31 ΨΗΦΟΥΣ)

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ Α.Δ.Ε.Δ.Υ  ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

1. ΜΗΤΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΤΟΛΙΑ ( 77 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (74 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ ( 74 ΨΗΦΟΥΣ)

4. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (66 ΨΗΦΟΥΣ)

5. ΤΣΙΛΙΚΟΥΝΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (62 ΨΗΦΟΥΣ)

6. ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (58 ΨΗΦΟΥΣ)

7. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (54 ΨΗΦΟΥΣ)

8. ΜΠΑΡΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (49 ΨΗΦΟΥΣ)

9. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (49 ΨΗΦΟΥΣ)

10. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ (47 ΨΗΦΟΥΣ)

11. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (45 ΨΗΦΟΥΣ)

12. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (44 ΨΗΦΟΥΣ)

13. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (43 ΨΗΦΟΥΣ)

14 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (43 ΨΗΦΟΥΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΤΣΑΜΠΑΣΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (41 ΨΗΦΟΥΣ)

2. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (40 ΨΗΦΟΥΣ)

3. ΜΑΘΑ ΑΘΗΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (36 ΨΗΦΟΥΣ)

4. ΔΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (36 ΨΗΦΟΥΣ)

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (36 ΨΗΦΟΥΣ)

6. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (29 ΨΗΦΟΥΣ)