Evia Top: Μπάσκετ: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2021

Μπάσκετ: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ

 


ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Ιτέας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Γ.)

 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Μαλεσίνα (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Πετώνης)

 

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κονίστρες (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Αμφίκλειας Life (Γερονικολός-Πατάγιας)

 

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Αποστολίδης-Μπούκας ΕΣΚΑ)

 

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Αποστόλου)

 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

13:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μεδεών (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

15:30 Κλειστό Λαμίας Φάλαρα-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας (Χουγιάζος-Πετώνης)

 

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άτλας Καρπενησίου (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

12:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

16:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Α.Ε. Καρύστου (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Εκιτζίδης-Γιαπλές)

 

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 0-20 α.α.

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Χουγιάζος-Γκογκορώσης)

 

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Πετώνης)

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

 

19:30 Κλειστό Λιβανατών Κύνος-Λοκρός (Ζάχος-Κόλα)

 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Πετώνης)

 

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Αποστόλου)

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)