Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 18-19/12 τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Α΄ΕΠΣΕ
Σάββατο 18/12-3 μ.μ.
Απόλλων Ερέτριας-Αυλωνάρι (γήπεδο Ερέτριας,
Πόγκας/Κελεπούρης-Μαρίνος)
Ελλήσποντος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Λαμψάκου,
Χουλιάρας/Παππάς-Λιαγκάκης)
ΑΟ Χαλκίς-Μακρυκάπα (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας,
Κασομούλης/Δάλλας-Ιωάννου)
Κυριακή 19/12-3 μ.μ.
Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή (γήπεδο Αμαρύνθου,
Φώτης/Δάλλας-Σέρρας)
Ταμυναϊκός-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Αλιβερίου,
Τουλούμης/Κελεπούρης-Καμπούρης Τ.)
Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος (γήπεδο Γυμνού,
Κασομούλης/Δελχάς-Λιαγκάκης)
Δροσιά-Αιδηψός (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας/Ιωάννου-Παππάς)
Β ΈΠΣΕ
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 18/12-3.15 μ.μ.
ΟΠΑ Αιδηψού-Κήρινθος (γήπεδο Αιδηψού,
Φώτης/Παυλάτος-Σταύρου)
Κυριακή 19/12-3 μ.μ.
Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Γουβών,
Κηρύκος/Καρράς-Σταύρου)
Αρτεμησιακός-Ιστιαία (γήπεδο Αρτεμησίου,
Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)
Μαντούδι-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Μαντουδίου,
Κοντογιαννίδης/Μαρίνος-Γκάρα)
Καστέλλα-Ταξιάρχης (γήπεδο Ψαχνών, Αντωνίου
Χ./Ρουμπής-Αντωνίου Κ.)
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 18/12-3 μ.μ.
Αλάτσατα-Αυλίδα (γήπεδο Αλεξάνδρου,
Σιαπλαούρας/Ρουμπής-Ντόβολης Ε.)
Ληλάντιο-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου,
Κηρύκος/Αντωνίου Χ.-Γεωργαράς)
Παντριαδικός-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Τριάδας,
Δανιηλίδης/Σιμιτζής-Καρβελάς)
ΠΑΟ Πολιτικών-Προποντίδα (γήπεδο Πολιτικών,
Παπακυριάκος/Καμπούρης Τ.-Καραδήμος)
Κυριακή 19/12-3 μ.μ.
Καθενοί-Λουκίσια (γήπεδο Πάλιουρα, Τσάκος/Τσάλλα-Μπούρικας)
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 18/12-3 μ.μ.
Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Δύστου,
Βελέντζας/Κοντογιαννίδης-Πέττας)
Κυριακή 19/12
2.30 μ.μ. Στύρα-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Ζαράκων,
Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Γεωργαράς)
3 μ.μ. Μαρμάρι-Ζάρακες (γήπεδο Καρύστου,
Δανιηλίδης/Ακριώτης-Πέττας)
Μιαούλης Φύλλων-Κριεζά (γήπεδο Αφρατίου,
Ντούρας/Σιμιτζής-Ντόβολης Ι.)
Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος
Γ΄ΕΠΣΕ
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 19/12-11.30 π.μ.
Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός (γήπεδο Σκεπαστής,
Μαρίνος/Κοντογιαννίδης-Γκάρα)
Ακράτητος Κεχριών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Κεχριών,
Κηρύκος/Καρράς-Σταύρου)
ΠΑΟ Λιχάς-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Σιαπλαούρας/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)
ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 18/12-3 μ.μ.
Ανάποδος-Μέσσαπος (γήπεδο Βούρκου, Καρράς/Νικολάου
Σ.-Βογιατζής)
Κυριακή 19/12-11.30 π.μ.
Ακαδημία Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Βατώντα,
Λιαγκάκης/Ρουμπής-Γιδάρη)
Έραπος-Ρομαϊκός (γήπεδο Βούρκου, Μπούρικας/Τσάλλα-Νικολάου
Σ.)
Πισσώνας-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πισσώνα,
Κασομούλης/Δελχάς-Καραδήμος)
Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο
Κοντοδεσποτίου, Ιωάννου/Αντωνίου Χ.-Αντωνίου Κ.)
Αθλόπολις-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καμπούρης/Δάλλας-Σέρρας)
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 18/12-3.15 μ.μ.
Μονόδρυ-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Μονοδρίου,
Τουλούμης/Ακριώτης-Γκάρα)
Κυριακή 19/12-11.30 π.μ.
Κονίστρες-Κύμη (γήπεδο Βρύσης, Παπακυριάκος/Ντόβολης
Ε.-Γεωργαράς)
Ακαδημία Ερέτριας-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Ερέτριας,
Καρβελάς/Βελέντζας-Κελεπούρης