Evia Top: Eύβοια: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή 29 Απριλίου 2022

Eύβοια: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου


Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τρεις ομίλους. Αναλυτικά:

 ΒΟΡΕΙΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

21η αγωνιστική

 Σάββατο 30/4-5.30 μ.μ.

 

Σταυρός-Κήρινθος (γήπεδο Σταυρού, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Λειβαδιτάκης)

 

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Ντόβολης Ε.-Παυλάτος)

 

Ατρόμητος Βασιλικών-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Γουβών, Φώτης/Ιωάννου-Ρουμπής)

 

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης (γήπεδο Αρτεμησίου, Χουλιαράς/Νέγρης-Αντωνίου Γ.)

 

Μαντούδι-Καστέλλα (γήπεδο Μαντουδίου, Πόγκας/Λιαγκάκης-Γκάρα)

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

20η αγωνιστική

 

Σάββατο 30/4-5.30 μ.μ.

 

ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Κουκούλης/Γάτος-Αντωνίου Κ.)

 

Λουκίσια-Αυλίδα (γήπεδο Λουκισίων, Βελέντζας/Σιμιτζής-Καραδήμος)

 

Προποντίδα-Αλάτσατα (γήπεδο Βούρκου, Παπακυριάκος/Παππάς-Χασάνδρας)

 

ΠΑΟ Πολιτικών-Ληλάντιο (γήπεδο Πολιτικών, Δανιηλίδης/Αντωνίου Χ.-Νικολάου Σ.)

 

Παντριαδικός-Καθενοί (γήπεδο Τριάδας, Τσάκος/Μπούρικας-Τσάλλα)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

21η αγωνιστική

 

Κυριακή 1/5

 

12 μ.μ.

 

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Σκύρου, Κασομούλης/Δελχάς-Κοντογιαννίδης)

 

5.30 μ.μ.

 

Δύστος-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Δύστου, Παπακυριάκος/Ιωάννου-Νέγρης)

 

Μαρμάρι-Κριεζά (γήπεδο Καρύστου, Κηρύκος/Ντόβολης Ε.-Γάτος)

 

Στύρα-Ερμήλιος (γήπεδο Στύρων, Τουλούμης/Δάλλας-Καρβελάς)

 

Μιαούλης Φύλλων-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αφρατίου, Χουλιαράς/Χασάνδρας-Γεωργαράς)

 

υνεχίζεται την Κυριακή 1/5 το πρωτάθλημα του κεντρικού ομίλου της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της 20ης αγωνιστικής.

 

 

Αναλυτικά:

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 1/5

 

11.30 π.μ.

 

Ακαδημία Αρτάκης-Μέσσαπος (γήπεδο Βατώντα, Δάλλας/Νέγρης-Ρουμπής)

 

Έραπος-Ανάποδος (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά/Λειβαδιτάκης-Ρούσσης)

 

Πισσώνα-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πισσώνα, Παπαδόπουλος/Τσάλλα-Αντωνίου Κ.)

 

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ρομαϊκός (γήπεδο Καστέλλας, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Βογιατζής)

 

Αφράτι-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Αφρατίου, Καρράς/Καμπούρης Τ.-Γκάρα)

 

5 μ.μ.

 

Αθλόπολις-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Παππάς-Αντωνίου Κ.)