Evia Top: Εύβοια: Εκλογές ΚΙΝΑΛΛ-Όλοι οι υποψήφιοι για τη Νομαρχιακή, τις Τοπικές Οργανώσεις και τους συνέδρους σε όλους τους Δήμους της Εύβοιας

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή 8 Μαΐου 2022

Εύβοια: Εκλογές ΚΙΝΑΛΛ-Όλοι οι υποψήφιοι για τη Νομαρχιακή, τις Τοπικές Οργανώσεις και τους συνέδρους σε όλους τους Δήμους της Εύβοιας


Οι υποψήφιοι για τη Νομαρχιακή Εύβοιας είναι οι:

Πετράκη Ελένη, Παπανικολάου Ελεονώρα, Καλτσίδης Χαρίτος, Τσάλλας Χαράλαμπος, Ζέρβας

Γιώργος, Ιωάννου Χρήστος, Μίγγος Δημήτρης, Σύρου Κωνσταντίνα, Λέκκας Εμμανουήλ, Σούρας Ιωάννης, Λαφαζάνης Ανέστης, Γιογιός Γιώργος, Παπαβασιλείου Δημήτριος, Κορωναίου Βενετσιάνα, Αποστόλου Ιωάννης, Κωνσταντίνου Νικόλαος, Γεωργάκης Γεώργιος, Κοτρόζος Δημήτριος, Καρύκα Άννα, Τεκνάκης Ευστράτιος, Καρκαντελίδης Μπάμπης, Τσούρτος Δημήτριος, Γεωργακόπουλος Μάριος

Εκλέγονται οι 13.

Οι υποψήφιοι για τις Τοπικές Οργανώσεις σε όλους τους Δήμους της Εύβοιας

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Ιστιαίας: (εκλέγονται 5)

Γιαννακός Αθανάσιος, Δελχάς Αντώνιος, Κουλουριώτης Σταμούλης, Μαυροζούμης Γιώργος, Μιμούση Λίτσα, Σταμούλος Παναγιώτης.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Αιδηψού: (εκλέγονται 5)

Γκίκα Αφορδίτη, Κυριακού Ιωάννης, Στέφος Γιώργος, Τσακίρογλου Παναγιώτης, Χρυσομάλλη Δέσποινα.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Σκύρου: (εκλέγονται 5)

Αγγελής Κωνσταντίνος, Ορφανός Τζάνος, Πανταζή Ελένη, Χατζηθεοδώρου Θεόδωρος, Ψαριώτη Ελισσάβετ.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Καρύστου: (εκλέγονται 5)

Γεωργίου Ιωάννης, Ζαφείρης Αθανάσιος, Καρύκα Πολυξένη, Μαστραντώνη Πιπίνα, Τσολάκης Γιώργος.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Διρφύων Μεσσαπίων: (εκλέγονται 5)

Γεννή Φανή, Καμαριώτης Δημήτρης, Κεραμιδάς Βασίλης, Κοντογιάννης Δημήτριος, Ορφανός Θανάσης, Πριόνας Γιώργος, Σέγκος Μάριος, Τσοκάνης Κώστας.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Κύμης Αλιβερίου: (εκλέγονται 5)

Αποστόλου Κώστας, Ηλίας Αλέξανδρος, Κουκουβάος Χρήστος, Μαυρομάτης Βασίλης, Πάυλου Κωνσταντίνος, Πόγκας Ευάγγελος, Χαρτσά Μαρία.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Ερέτριας: (εκλέγονται 5)

Ανδριάς Δημήτρης, Βεσκούκη Δήμητρα, Ζογόπουλος Σπυρίδων, Κολοβού Μαρία, Κοντομάρης Ευτύχης, Μεταξάς Νικόλαος, Πάζιος Βασίλης, Πανάς Γιώργος.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας: (εκλέγονται 5)

Αρβανίτης Παναγιώτης, Γεωργίου Κώστας, Εμμανουήλ Αλέξανδρος, Κρόκος Ιωάννης, Ρούσσος Πανταζής, Τζώνης Δμήτριος.

Υποψήφιοι για την Τοπική Οργάνωση Χαλκίδας: (εκλέγονται 7)

Αλεξίου Σταύρος, Βαβουλιώτης Αθανάσιος, Ιωάνου Βαγγέλης, Κατσαρή Γεωργία, Κατσούλης Δημήτρης, Μπεονόγλου Νικόλαος.


Οι υποψήφιοι σύνεδροι σε όλους τους Δήμους της Εύβοιας 

Σκύρος: Υποψήφιοι σύνεδροι (εκλέγονται 3)

Αγγελής Κωνσταντίνος, Ορφανός Τζάνος, Πανταζή Ελένη, Ψαριώτη Ελισσάβετ.

Δήμος Καρύστου: Υποψήφιοι σύνεδροι (εκλέγονται 3)

Ζαφείρης Αθανάσιος, Άννα Καρύκα, Τσολάκης Γιώργος.

Δήμος Κύμης Αλιβερίου: Υποψήφιοι σύνεδροι(εκλέγονται 15)

Αποστολόπουλος Ιωάννης, Αποστόλου Κωνσταντίνος, Βελισσαρίου Τάσος, Γεωργακόπουλος Γιώργος, Ζέρβας Γιώργος, Θαλάσση Μαρία, Θεοδώρου Αλέξανδρος, Καράπας Γιώργος, Κοτρόζος Δημήτρης, Κουκουβάος Χρήστος, Κρόκος Γιάννης, Λάμπρου Γιώργος, Λέκκας Εμμανουήλ, Μπαμπούλης Σωτήριος, Παπαναστασίου Ασημίνα, Πιτερός Δημήτριος, Σαμαράς Γιώργος, Τσάμαρης Κώστας, Τσούρτος Δημήτρης, Παπανικολάου Ελεονώρα, Σύρου Κωνσταντίνα.

Δήμος Ερέτριας: Υποψήφιοι σύνεδροι(εκλέγονται 5)

Αλέξης Χαράλαμπος, Ανδριάς Δημήτρης, Ζογόπουλος Σπύρος, Λάμπρου Γιάννης, Μεταξάς Νίκος, Πετρογιάννης Γιάννης.

Δήμος Ιστιαίας – Αιδηψού: Υποψήφιοι σύνεδροι(εκλέγονται 7)

Γιαντζής Ιωάννης, Γκίκα Αφροδίτη, Δελχάς Αντώνιος, Δροσόπουλος Δημήτρης, Κατούνης Νικόλαος, Κυριακού Ιωάννης, Σούρρας Ιωάννης, Σταμούλος Παναγιώτης, Στέφος Γιώργος, Τσακίρογλου Παναγιώτης, Φλέσουρας Δημήτρης, Χρυσομάλλη Δέσποινα.

Δήμος Μαντουδίου Λίμνης Αγίας Άννας: Υποψήφιοι σύνεδροι (εκλέγονται 6)

Εμμανουήλ Αλέξανδρος, Εμμανουήλ Χρήστος, Ρούμπος Βασίλης.

Δήμος Διρφύων Μεσσαπίων: Υποψήφιοι σύνεδροι (εκλέγονται 7)

Γεννή Φανή, Καλαβρής Ιωάννης, Κουλοχέρης Ανδρέας, Μητσογιάννης Δημήτρης, Μπουροδήμος Γιάννης, Ορφανός Θανάσης, Πριόνας Γιώργος, Σέγκος Μάριος, Τζαβάρα Κωνσταντίνα, Τσοκάνης Κώστας.

Δήμος Χαλκιδέων: Υποψήφιοι σύνεδροι(εκλέγονται 27)

Αγγελόπουλος Κώστας, Αλεξίου Σταύρος, Γιαννίλιας Ιωάννης, Γιογιός Γιώργος, Δήμου Δήμητρα, Ζυγογιάννης Νικόλαος, Θεοδώρου Ιωάννης, Ιωάννου Βαγγέλης, Ιωάννου Χρήστος, Καγκέλης Μάριος, Καζάνη Κατερίνα, Καλτσίδης Χαρίτος, Καρατζάς Νικόλαος, Καρκαντελίδης Μπάμπης, Κατσούλης Δημήτριος, Κορδοπάτης Σπύρος, Κορωναίου Βενετσιάνα, Κούκουρα Ευαγγελία, Κωνσταντίνου Νίκος, Λαφαζάνης Ανέστης, Λογαρούδης Στέφανος, Λογοθέτη Μαρία, Μαλιβίτσης Δημήτριος, Μπουραντάς Γιώργος, Νικολακάκης Αντώνης, Παλαιολόγου Μαρία, Παναγιωτοπούλου Βαλεντίνη Γεωργία, Πλαγγούλη Κυριακή, Σεπετής Αναστάσιος, Τάρτης Αθανάσιος, Τεκνάκης Ευστράτιος, Τσάλλας Χαράμλαμπος, Χατζηβασιλείου Χαράλαμπος, Χατζημιχαηλίδου Αναστασία.