Evia Top: "Βραϊμάκεια" στη Χαλκίδα - πρόγραμμα

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Τρίτη 31 Μαΐου 2022

"Βραϊμάκεια" στη Χαλκίδα - πρόγραμμα


Το Σάββατο 11 Ιουνίου στο δημοτικό στάδιο της Χαλκίδας ο Γυμναστικός Σύλλογος Νεάπολης Χαλκίδας, σε συνεργασία με της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας διοργανώνουν αγώνες στίβου στη μνήμη του Δημήτρη Βραϊμάκη. Σύμφωνα με την προκήρυξη, στο ωρολόγιο πρόγραμμα που δημοσιεύεται παρακάτω αναφέρονται οι ηλικιακές κατηγορίες των αθλητριών και των αθλητών που μπορούν να αγωνιστούν στα αντίστοιχα αγωνίσματα. Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να γίνουν μέχρι τις 7 Ιουνίου και ώρα 14:00 μόνο ηλεκτρονικά στο e-mail της ΕΑΣ stibos04@otenet.gr

 ΠΡΟΣΧΕΔΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

            ΔΡΟΜΟΙ        ΑΛΜΑΤΑ      ΡΙΨΕΙΣ

18.30   80μ      Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ         ΥΨΟΣ Κ16-Κ18 ΑΓΟΡΙΑ     ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΑΝΔΡΩΝ       ΣΦΑΙΡΑ            Κ16-Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

18.45   80μ      Κ16 ΑΓΟΡΙΑ                                                             

19.00   100μ    ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                              

19.15   100μ    Κ18-ΑΝΔΡΩΝ                                  ΤΡΙΠΛΟΥΝ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΣΦΑΙΡΑ         Κ16- ΑΓΟΡΙΑ

19.25   150μ    Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                                     

19.35   150μ    Κ16 ΑΓΟΡΙΑ                                                ΣΦΑΙΡΑ         Κ18 ΑΝΔΡΩΝ

19.45   200μ εμποδια  Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ         ΥΨΟΣ Κ16-Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                     

19.50   200μ εμποδια  Κ16 ΑΓΟΡΙΑ                                                ΑΚΟΝΤΙΟ     Κ16-Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

20.00   50μ      Κ12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                ΜΗΚΟΣ         Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                     

20.10   50μ      Κ12 ΑΓΟΡΙΑ                                                             

20.20   50μ εμποδια    Κ12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ                                                        ΔΙΣΚΟΣ          Κ16-Κ18 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

20.25   50μ εμποδια    Κ12 ΑΓΟΡΙΑ                                                             

20.40   400μ εμποδια  ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                              

20.50   400μ    ΑΝΔΡΩΝ                                                      ΔΙΣΚΟΣ          Κ16- ΑΓΟΡΙΑ

21.00   400μ    Κ18-ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                  

21.10   200μ    Κ18-ΑΝΔΡΩΝ                                                          ΔΙΣΚΟΣ          Κ18- ΑΓΟΡΙΑ