Evia Top: Κύπελλο ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου 2022

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

 Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 17-18 Σεπτεμβρίου το κύπελλο Εύβοιας, με τη διεξαγωγή της δεύτερης αγωνιστικής της πρώτης φάσης. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

Σάββατο 17/9-5.30 μ.μ.

 

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Μαντουδίου, Παπαδόπουλος/Κοντογιαννίδης-Καρράς)

 

Μακρυκάπα-Καθενοί (γήπεδο Μακρυκάπας, Δανιηλίδης/Πριόνας-Σέρρας)

 

Αρτάκη-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Αρτάκης, Κωνστάντιος/Κελεπούρης-Καμπούρης Α.)

 

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Δροσιάς, Τσάκος/Αντωνίου Χ.-Γεωργαράς)

 

Κήρινθος-Ιστιαία (γήπεδο Κηρίνθου, Βελέντζας/Καρβελάς-Ρούσσης)

 

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Τουλούμης/Ιωάννου-Λειβαδιτάκης)

 

Ζάρακες-Δύστος (γήπεδο Ζαράκων, Κηρύκος/Δάλλας-Ντόβολης Ι.)

 

Ακράτητος Κεχριών-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Κεχριών, Κοτταρά/Ακριώτης-Αντωνίου Γ.)

 

Μέσσαπος-Αλάτσατα (γήπεδο Καστέλλας, Ρουμπής/Μπακατσέλος-Νικολάου Σ.)

 

Αθλόπολις-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

 

 

Κυριακή 18/9-5.30 μ.μ.

 

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Αιδηψού, Παπακυριάκος/Λιαγκάκης-Παυλάτος)

 

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Σταυρού, Γκάτσος/Ρουμπής-Παππάς)

 

Καστέλλα-Παντριαδικός (γήπεδο Καστέλλας, Τουλούμης/Πασχαλίδης-Σιμιτζής)

 

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος (γήπεδο Ερέτριας, Σιαπλαούρας/Δανιηλίδης-Γιδάρη)

 

Λουκίσια-Προποντίδα (γήπεδο Λουκισίων, Χουλιάρας/Πριόνας-Κελεπούρης)

 

Αυλωνάρι-Κάρυστος (γήπεδο Αυλωναρίου, Πόγκας/Ιωάννου-Ντόβολης Ι.)

 

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αλιβερίου, Κασομούλης/Κωνστάντιος-Δάλλας)

 

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ (γήπεδο Δύστου, Αντωνίου Χ./Ντόβολης Ε.-Ρούσσης)

 

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Δροσιάς, Δελχάς/Κοτταρά-Μπακατσέλος)

 

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Λουκά, Κοντογιαννίδης/Καρβελάς-Καραδήμος)

 

Πανηλιακός-Ταξιάρχης (γήπεδο Ιστιαίας, Μπούρικας/Αντωνίου Γ.-Τσάλλα)

 

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός (γήπεδο Πηλίου, Κουκούλης/Βελέντζας-Αντωνίου Κ.)

 

 eviasports.gr