Evia Top: Εύβοια: Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α΄ και Β΄ ΕΠΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου 2022

Εύβοια: Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α΄ και Β΄ ΕΠΣΕ


Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο 24-25/9 τα πρωταθλήματα της Α΄ και Β΄ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της πρώτης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 24/9

5 μ.μ.

 Λουκίσια-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Λουκισίων, Γκάτσος/Δελχάς-Τσιφλάκος)

 

Αλάτσατα-Ελλήσποντος (γήπεδο Αλεξάνδρου, Τουλούμης/Πριόνας-Κοντογιαννίδης)

 

Σταυρός-Δροσιά (γήπεδο Σταυρού, Κασομούλης/Βελέντζας-Αντωνίου Χ.)

 

5.30 μ.μ.

 

Κάρυστος-Μαντούδι (γήπεδο Καρύστου, Παπακυριάκος/Δάλλας-Κηρύκος)

 

Κυριακή 25/9

 

4.30 μ.μ.

 

Νηλέας Νεοχωρίου-Αιδηψός (γήπεδο Δύστου, Βελέντζας/Παππάς-Αντωνίου Χ.)

 

5 μ.μ.

 

Αρτάκη-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αρτάκης, Χουλιάρας/Ιωάννου-Κωνστάντιος)

 

Μακρυκάπα–Αυλωνάρι (γήπεδο Μακρυκάπας, Κηρύκος/Πασχαλίδης-Κελεπούρης)

 

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Αμαρύνθου,  Τσάκος/Γεωργαράς-Δούκας)

 

Β΄ΕΠΣΕ

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 24/9-5 μ.μ.

 

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Κηρίνθου, Πόγκας/Κοτταρά-Ρουμπής)

 

Ιστιαία-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Ιστιαίας, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Παυλάτος)

 

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Δανιηλίδης/Μπούρικας-Καραδήμος)

 

Κυριακή 25/9-5 μ.μ.

 

Πισσώνας-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Πισσώνα, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Ρούσσης)

 

Αρτεμησιακός-Καθενοί (γήπεδο Αρτεμησίου, Κασομούλης/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

 

Ταξιάρχης-Παντριαδικός (γήπεδο Νέου Πύργου, Τουλούμης/Λιαγκάκης-Μπακατσέλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 24/9-5 μ.μ.

 

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Γυμνού, Κωνστάντιος/Παππάς-Λειβαδιτάκης)

 

Κυριακή 25/9-5 μ.μ.

 

Κεραυνός Χαλκίδας-Ζάρακες (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιαπλαούρας/Γάτος-Αντωνίου Κ.)

 

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος (γήπεδο Αφρατίου, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης Ε.-Καρράς)

 

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Δροσιάς, Πόγκας/Μπούρικας-Ακριώτης)

 

Προποντίδα-Μαρμάρι (γήπεδο Βούρκου, Παπακυριάκος/Σιμιτζής-Καρβελάς)

 

Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ (γήπεδο Λαμψάκου, Κούκουρα/Ρουμπής-Νικολάου Σ.)

 

Σκύρος-Αυλίδα 3-0 α.α.