Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της τέταρτης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Κυριακή 6/11-3 μ.μ.
Αυλωνάρι-Δροσιά (γήπεδο Αυλωναρίου,
Τουλούμης/Πριόνας-Νέγρης)
Ελλήσποντος-Αιδηψός (γήπεδο Λαμψάκου,
Παπακυριάκος/Πασχαλίδης-Λιαγκάκης)
Μαντούδι-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Μαντουδίου,
Γκάτσος/Κωνστάντιος-Δελχάς)
Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Δύστου,
Βελέντζας/Κοντογιαννίδης-Γεωργαράς)
Κάρυστος-Μακρυκάπα (γήπεδο Καρύστου, Χουλιάρας/Ιωάννου-Αντωνίου Χ.)
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Β’
ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της τέταρτης αγωνιστικής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 6/11-3 μ.μ.
Ατρόμητος Βασιλικών-Καθενοί (γήπεδο Γουβών,
Σιαπλαούρας/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)
Ερμής Πηλίου-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Πηλίου,
Κούκουρα/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)
Πισσώνας-Κήρινθος (γήπεδο Πισσώνα,
Πόγκας/Κελεπούρης-Μπακατσέλος)
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 6/11
12 μ.μ.
Σκύρος-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Σκύρου, Κηρύκος/Ντόβολης
Ε.-Πασχώνης)
3 μ.μ.
Καλοχώρι/Παντείχι-Μαρμάρι (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου,
Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Μπούρικας)
Ζάρακες-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Ζαράκων,
Δανιηλίδης/Ρούσσης-Περούλιας)
Αυλίδα-Άγιος Λουκάς 0-3 α.α.
Συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 6/11
11 π.μ.
ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού,
Γκάτσος/Κωνστάντιος-Δελχάς)
Αγδίνες-Πανηλιακός (γήπεδο Γουβών,
Σιαπλαούρας/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)
11.30 π.μ.
Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Κεχριών,
Κούκουρα/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)
ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 6/11
11.30 π.μ.
Μέσσαπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Καστέλλας,
Δάλλας/Περιβολάρης-Καραδήμος)
Μεσοποταμία-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάλιουρα,
Κοτταρά/Σέρρας-Καρβελάς)
Έραπος-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο Βούρκου,
Κασομούλης/Καρράς-Γιδάρη)
3 μ.μ.
Ακαδημία Ψαχνών-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Μακρυκάπας, Καρβελάς/Κοτταρά-Σέρρας)
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 6/11
11.30 π.μ.
Αφράτι-Ληλάντιο (γήπεδο Αφρατίου, Μπούρικας/Ντούρας-Ντόβολης
Ι.)
Αθλόπολις-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Λιαγκάκης/Κελεπούρης-Πασχαλίδης)
Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου,
Παπακυριάκος/Καμπούρης Α.-Σταμούλης)
3 μ.μ.
Απόλλων Παραλίας-Ρομαϊκός (γήπεδο Παραλίας,
Κασομούλης/Καρράς-Γιδάρη)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 6/11
11 π.μ.
Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κονίστρες (γήπεδο Αυλωναρίου,
Τουλούμης/Πριόνας-Νέγρης)
11.30 π.μ.
Κύμη-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Κοντογιαννίδης/Βελέντζας-Γεωργαράς)