Evia Top: ΔΕΙΤΕ το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022

ΔΕΙΤΕ το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ

 


Το Μουντιάλ 2022 αρχίζει σήμερα το απόγευμα, με την αναμέτρηση του Κατάρ απέναντι στο Εκουαδόρ (18:00, ΑΝΤ1).

 Συνολικά θα πραγματοποιηθούν 64 αγώνες, οι οποίοι θα προβληθούν από τον ΑΝΤ1 και τον ΑΝΤ1+.

 Ο μεγάλος τελικός, θα διεξαχθεί στις 18 Δεκεμβρίου με τον τελικό στο Στάδιο Lusail.

 Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Παγκοσμίου Κυπέλλου

 

 ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

 

8:00 Κατάρ – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al Khor) – ΑΝΤ1

 

 

 

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

 

15:00 Αγγλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 ΗΠΑ – Ουαλία (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τρίτη 22 Νοεμβρίου

 

12:00 Αργεντινή – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Δανία – Τυνησία (4ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Μεξικό – Πολωνία (3ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Γαλλία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου

 

12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

 

 

 

Πέμπτη 24 Νοεμβρίου

 

12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

 

12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Ολλανδία – Εκουαδόρ (1ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος) , (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

 

 

 

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

 

12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

 

12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Ισπανία – Γερμανία (5ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

 

 

 

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου

 

12:00 Καμερούν – Σερβία (7ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+

 

15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

18:00 Βραζιλία – Ελβετία (7ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (8ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

ΤΡΙΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

 

17:00 Εκουαδόρ– Σενεγάλη (1ος όμιλος) , (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος), (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

 

21:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου

 

17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+

 

17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1+

 

 

 

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου

 

17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος), (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος), (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

 

21:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος), (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία (5ος όμιλος, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1+

 

 

 

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου

 

17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος), (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1

 

17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος), (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος), (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος), (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

 

17:00 1Α – 2Β, (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) -ΑΝΤ1+

 

21:00 1C – 2D, (Στάδιο Ahmad Bin Ali, Al-Rayyan) – ΑΝΤ1

 

 

 

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

 

17:00 1D – 2C, (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 1B – 2A, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

 

 

 

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου

 

17:00 1Ε – 2F, (Στάδιο Al-Janoub, Al-Wakrah) – ΑΝΤ1+

 

21:00 1G – 2H, (974 Stadium, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τρίτη 6 Δεκεμβρίου

 

17:00 1F – 2E, (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1+

 

21:00 1H – 2G, (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου

 

17:00 QF1: W53 – W54, (Στάδιο Education City, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 QF2: W49 – W50, (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

 

17:00 QF3: W55 – W56, (Στάδιο Al-Thumama, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

21:00 QF4: W51 – W52, (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τρίτη 13 Δεκεμβρίου

 

21:00 SF1: W57 – W58, (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1

 

 

 

Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου

 

21:00 SF2: W59 – W60, (Στάδιο Al-Bayt, Al-Khor) – ΑΝΤ1

 

 

 

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου

 

17:00 ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ – (Διεθνές Στάδιο Khalifa, Ντόχα) – ΑΝΤ1

 

 

 

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου

 

17:00 ΤΕΛΙΚΟΣ – (Στάδιο Lusail, Lusail) – ΑΝΤ1