Evia Top: Εύβοια: Οι αγώνες πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Παρασκευή 18 Νοεμβρίου 2022

Εύβοια: Οι αγώνες πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου


Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της έκτης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

 

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι (γήπεδο Δύστου,  Βελέντζας/Δάλλας-Αντωνίου Χ.)

 

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά (γήπεδο Ερέτριας, Κουκούλης/Κελεπούρης-Καμπούρης Τ.)

 

Αλάτσατα-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Αλεξάνδρου, Γκάτσος/Σέρρας-Μακρής)

Κυριακή 20/11-3 μ.μ.

 

Μαντούδι-Ελλήσποντος (γήπεδο Μαντουδίου, Χουλιάρας/Πριόνας-Δελχάς)

 

Αρτάκη-Αιδηψός (γήπεδο Αλεξάνδρου, Ντούρας/Ρουμπής-Καραδήμος)

 

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης/Σέρρας-Δάλλας)

 

Μακρυκάπα-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Μακρυκάπας, Πόγκας/Κελεπούρης-Μπούρικας)

 

Σταυρός-Λουκίσια (γήπεδο Σταυρού, Κηρύκος/Πασχαλίδης-Αντωνίου Χ.)

 

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 19-20/11 το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της έκτης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

 

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Προκοπίου, Κούκουρα/Πριόνας-Λιαγκάκης)

 

Καστέλλα-Καθενοί (γήπεδο Καστέλλας/Ρουμπής/Κοτταρά-Καρράς)

 

Πισσώνας-Παντριαδικός (γήπεδο Πισσώνα, Πόγκας/Γεωργαράς-Ρούσσης)

 

Κυριακή 20/11-3 μ.μ.

 

Ιστιαία-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Ιστιαίας, Κοντογιαννίδης/Λιαγκάκης-Καραβά)

 

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης (γήπεδο Αρτεμησίου, Βελέντζας/Ρούσσης-Αντωνίου Γ.)

 

ΑΕ Χαλκίδας-Κήρινθος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Δανιηλίδης/Κοτταρά-Ντόβολης Ι.)

 

 

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

 

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο Βασιλικού, Τσακός/Καραδήμος-Ακριώτης)

 

Προποντίδα-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Βούρκου, Κηρύκος/Ιωάννου-Κοντογιαννίδης)

 

Κυριακή 20/11

 

12 μ.μ.

 

Σκύρος-Μονόδρυ (γήπεδο Σκύρου, Παπακυριάκος/Γιδάρη-Πασχώνης)

 

3 μ.μ.

 

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Δύστου, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Πέττας)

 

Μιαούλης Φύλλων-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Αφρατίου, Κούκουρα/Νικολάου Σ.-Σταμούλης)

 

Όλυμπος Γυμνού-Μαρμάρι (γήπεδο Γυμνού, Γκάτσος/Καμπούρης Τ.-Καρράς)

 

Ζάρακες-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 19-20/11 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στος τέσσερις ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 20/11-3 μ.μ.

 

Αγδίνες-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Ρούσσης-Αντωνίου Γ.)

 

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης/Κοντογιαννίδης-Καραβά)

 

ΠΑΟ Λιχάς-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Χουλιάρας/Πριόνας-Δελχάς)

 

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

 

Έραπος-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Ρουμπής/Πασχαλίδης-Καμπούρης Τ.)

 

Μεσσοποταμία-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Ενωσιακό, Γκάτσος/Πόγκας-Κελεπούρης)

 

Άγιοι Ανάργυροι-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Μπούρικας/Καρράς-Σταμούλης)

 

Πάλιουρας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάλιουρα, Κούκουρα/Γεωργαράς-Νέγρης)

 

 

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

 

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Νικολάου Ε.)

 

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

 

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αθλόπολις (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κοτταρά/Μπακατσέλος-Ιωάννου)

 

Απόλλων Παραλίας-Ανάποδος (γήπεδο Αυλίδας, Αντωνίου Χ./Δανιηλίδης-Κηρύκος)

 

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Νικολάου Σ.)

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

 

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Πέττας)

 

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

 

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Στύρα (γήπεδο Αυλωναρίου, Δάλλας/Κασομούλης-Σέρρας)

 

Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Παπαδόπουλος-Πέττας)