Evia Top: Μπάσκετ: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ

ΚΤΕΟ ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Μπάσκετ: Αγώνες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΣΕ


Πλήρη αγωνιστική δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο 21-22/1 καθώς σε εξέλιξη είναι τα πρωταθλήματα Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ, εφήβων (β’ φάση), παίδων, κορασίδων-νεανίδων. Επίσης κάνει πρεμιέρα και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ που αναμένεται με ενδιαφέρον.

 ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

 

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός

 

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ

 

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας

 

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ο. Κύμης

 

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Δόξα Ψαχνών

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα

 

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μεδεών

 

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας

 

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας

 

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

 

 

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Μαυρομάτι

 

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός Χαλκίδας

 

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

 

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

 

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός

 

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Πηγή: stereabasket.gr