Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 18-19/2 το πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της δέκατης ένατης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Νηλέας Νεοχωρίου-Απόλλων Ερέτριας (γήπεδο Κριεζών,
Χουλιάρας/Πριόνας-Ιωάννου Α.)
Σταυρός-Αρτάκη (γήπεδο Μακρυκάπας, Γκάτσος/Δελχάς-Παππάς)
Λουκίσια-Αλάτσατα (γήπεδο Λουκισίων, Κουκούλης/Αντωνίου
Χ.-Δάλλας)
Κυριακή 19/2-3.30 μ.μ.
Δροσιά-Αυλωνάρι (γήπεδο Δροσιάς,
Κούκουρα/Πασχαλίδης-Καραδήμος)
Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Λαμψάκου,
Βελέντζας/Σταύρου-Ρούσσης)
Αμαρυνθιακός-Μαντούδι (γήπεδο Αμαρύνθου, Ιωάννου
Α./Πριόνας-Τζότζολης)
Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός (γήπεδο Ψαχνών,
Γκάτσος/Παππάς-Ιωάννου Ι.)
Μακρυκάπα-Κάρυστος (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Δάλλας-Κελεπούρης)
Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 18-19/2 το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή της δέκατης έκτης αγωνιστικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 18/2-3.30 μ.μ.
Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Ενωσιακό, Παπακυριάκος/Νέγρης-Νικολάου
Σ.)
Κυριακή 19/2-3.30 μ.μ.
Ατρόμητος Βασιλικών-Παντριαδικός (γήπεδο Γουβών,
Σιαπλαούρας/Κοντογιαννίδης-Παυλάτος)
Ερμής Πηλίου-Ταξιάρχης (γήπεδο Πηλίου,
Δέλχας/Νέγρης-Ντόβολης Ε.)
Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός (γήπεδο Προκοπίου,
Ρούμπης/Καρβέλας-Ακριώτης)
Καστέλλα-Πισσώνας (γήπεδο Καστέλλας, Παπακύριακος/Αντωνίου
Γ.-Αντωνίου Κ.)
Ιστιαία-Κηρίνθος (γήπεδο Ιστιαίας, Αντωνίου
Χ./Λιαγκάκης-Καράβα)
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 18/2
1 μ.μ.
Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος (γήπεδο Αφρατίου,
Κούκουρα/Βελέντζας-Πασχαλίδης)
3.30 μ.μ.
Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού (γήπεδο
Καλοχώριου/Παντειχίου, Ντούρας/Δούκας-Ντοβολής Ι.)
Όλυμπος Γυμνού-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Γυμνού,
Πόγκας/Δανιηλίδης-Ρουμπής)
Κυριακή 19/2
2 μ.μ.
Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Λουκά,
Κασομούλης/Δασκαλόπουλος-Παλούμπης)
3.30 μ.μ.
Δύστος-Προποντίδα (γήπεδο Δύστου, Τσάκος/Ντόβολης Ι.-Τσόπας)
Ζάρακες-Ερμήλιος (γήπεδο Ζαράκων,
Δανιηλίδης/Μαυρομμάτης-Γκρίτζας)
Αυλίδα-Μονόδρυ 0-3 α.α.
Συνεχίζεται την Κυριακή 19/2 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Κυριακή 19/2-11 π.μ.
Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Ιστιαίας,
Βελέντζας/Σταύρου-Ρούσσης)
Αγδίνες-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Αρτεμησίου,
Κοντογιαννίδης/Σιαπλαούρας-Παυλάτος)
ΟΠΑ Αιδηψού-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού,
Λιαγκάκης/Αντωνίου Χ.-Καραβά)
ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ευβοϊκός Γουβών 0-3 α.α.
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Κυριακή 19/2
11 π.μ.
Άγιοι Ανάργυροι-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα,
Καρβελάς/Καραδήμος-Σταμούλης)
ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Κανήθου,
Χουλιάρας/Πασχαλίδης-Λειβαδιτάκης)
4.15 μ.μ.
Πάλιουρας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Ενωσιακό,
Δούκας/Γάτος-Σταμούλης)
Μεσσοποταμία-Μέσσαπος 3-0 α.α.
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Κυριακή 19/2-11 π.μ.
Απόλλων Παραλίας-Αφράτι (γήπεδο Παραλίας,
Ντούρας/Σέρρας-Ακριώτης)
ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού,
Δούκας/Γάτος-Νικολάου Σ.)
12 μ.μ.
Ληλάντιο-Ρομαϊκός (γήπεδο Αγίου Νικολάου,
Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)
3.30 μ.μ.
Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού,
Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Κακαβάς)
ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)
Κυριακή 19/2-11 π.μ.
Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Αγίου
Ιωάννη, Κασομούλης/Παλούμπης-Δασκαλόπουλος)
Κύμη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Ιωάννου
Α./Πριόνας-Τζότζολης)
Κριεζά-Κονίστρες (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης/Γκρίτζας-Μαυρομμάτης)